Kinderboekenweek 2019

De Kinderboekenweek is van start gegaan en thema van dit jaar is: Reis mee!
Twee van onze leerkrachten waren op maandag 30 september niet op school ‘s ochtends. Gelukkig kwamen deze tijdens de opening van het feest binnenvallen. Ze waren van plan op reis te gaan.. Precies wanneer de Kinderboekenweek begint? Wat een gekke juffen hebben we toch op school..

In de Kinderboekenweek geven wij extra aandacht aan lezen om te laten zien hoe leuk lezen wel niet kan zijn. Zo komen er leerlingen voorlezen van KBS De Wegwijzer, zullen leerlingen van onze school samen duo-lezen met leerlingen van KBS De Wegwijzer en zal er een echte voorleeswedstrijd gehouden worden.
Alle foto’s van de Kinderboekenweek vindt u hieronder. Vergeet niet ons ook te volgen op Facebook @ Taalschool de Kameleon!

Inschrijven bij onze school

Wil je naar Taalschool de Kameleon? Heb je vragen over de school? Neem dan contact op met Tanja Blok. Zij is de intern begeleider. Op maandag en donderdag kan je bellen naar: 0181-623007. Je kan ook e-mailen naar: Voor de inschrijving hebben wij het ID-bewijs en de zorgpas nodig. Als je geen Nederlands spreekt, dan is het fijn als je een tolk meeneemt.

هل تريد الذهاب إلى Taalschool de Kameleon؟ هل لديك أسئلة حول المدرسة؟ اتصل بـ Tanja Blok المشرف الداخلي. يمكنك الاتصال على الرقم 0181-623007 يومي الاثنين والخميس. يمكنك أيضًا إرسال بريد إلكتروني إلى: للتسجيل ، نحتاج إلى بطاقة إثبات هوية وتأمين صحي. إذا كنت لا تتحدث الهولندية ، فمن الجيد أن تجلب مترجمًا.

Do you want to go to Taalschool de Kameleon? Do you have questions about the school? Then contact Tanja Blok the internal supervisor. On Monday and Thursday you can call: 0181-623007. You can also e-mail to: For the registration we need ID-proof and health insurance card. If you do not speak Dutch, you can bring an interpreter.

Schrijf je nu in bij de Kameleon